16 травня 2024

Два підрозділи DHL названо лідерами глобальної логістики

Два підрозділи DHL названо лідерами глобальної логістики
458

В опублікованому днями звіті Gartner Magic Quadrant for Third-Party Logistics за 2024 рік, який пропонує об’єктивну інформацію керівникам компаній та їхнім командам, два бізнес-підрозділи DHL названо лідерами глобальної логістики. Це DHL Supply Chain і DHL Global Forwarding. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Як пояснив директор DHL Supply Chain Оскар де Бок, здобути світове лідерство його підрозділу допомогли диверсифікація продуктових пропозицій компанії, а також прихильність до прискореної цифровізації та сталого розвитку. Саме тому за висновками авторів вищеназваного звіту компанія вирізняється на тлі широкого загалу одночасно «найбільшою здатністю до реалізації» та «найбільшою повнотою бачення».

«Наші інвестиції у моделі на базі штучного інтелекту перетворюються на практичні ідеї, які дають нашим клієнтам можливість завчасно виявляти й пом’якшувати потенційні збої, а також використовувати увесь потенціал. Крім того, наша глобальна мережа, що постійно розширюється, забезпечує безперебійну роботу по всьому світу та допомагає протистояти геополітичним потрясінням. Поєднуючи ці елементи з відданістю розумінню конкретних потреб наших клієнтів, ми є не просто постачальником послуг, а стратегічним партнером», – додав Оскар де Бок.

За його словами, DHL сьогодні не лише пропонує послуги, які дозволяють вирішувати проблеми сучасних ланцюгів постачання, але й надає допомогу клієнтам у підготовці до майбутніх викликів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також