23 травня 2024

За підтримки ОККО у м. Дніпро відкрився психологічний простір “ПроЖИТИ”

За підтримки ОККО у м. Дніпро відкрився психологічний простір “ПроЖИТИ”
505

У Дніпрі запрацював психологічний центр “ПроЖИТИ”, який створено коаліцією організацій ГО “CпільноТИ”, ГО “Кризова психологічна допомога” та БО “Save peace in UA”. Компанія ОККО фінансово долучилася до підтримки проєкту - надала понад 1,5 млн грн для покриття вартості оренди простору протягом року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У центрі психологи-волонтери надають безкоштовну кваліфіковану психологічну допомогу постраждалим українцям, допомагають відновити ментальне здоров’я та долати стресові стани. Простір також функціонує як коворкінг і може проводити курси підвищення кваліфікації з видачею сертифікатів для соціальних або освітніх структур.

Для отримання безкоштовної психологічної допомоги, можна звернутися в особисті повідомлення на сторінках “ПроЖИТИ” у Facebook та Instagram.

Нагадаємо, від перших днів повномасштабної війни на підсилення війська, проєкти з відбудови країни та соціально важливі ініціативи компанія ОККО вже спрямувала понад 1,6 мільярда гривень.

Читайте також: За перший квартал 2024 року ОККО заплатила на 45% податків більше, ніж рік тому

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також