24 травня 2024

Олег Кармазінський на Всеукраїнському Дні Логіста

Олег Кармазінський на Всеукраїнському Дні Логіста
466

30-31 травня 2024 року в Києві відбудеться Всеукраїнський День Логіста —єдина наймасштабніша логістична виставка в Україні, на якій зберуться понад 1000 учасників.

Цей захід традиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга постачання, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення компаній, роботи з персоналом у логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

Відвідувачі виставки – директори з логістики, власники, генеральні та комерційні директори, керівники транспортної логістики, керівники складських комплексів і РЦ, IT-директори, фахівці з логістики, ЗЕД.

Учасники зможуть відвідати 80+ виставкових стенда рішень, послуг, обладнання та техніки для логістики.

У рамках Виставки відбудеться традиційна ХХХ Конференція Всеукраїнський День Логіста, яка збере понад 550+ директорів транспортної, складської логістики та спеціалістів ЗЕД.

Одним зі спікерів конференції буде Олег Кармазінський, директор департаменту логістики "Юг-Контракт". Тема його виступу: Рефлексія польських страйків: вплив на українських імпортерів, оцінка вжитих заходів, висновки на майбутнє.

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також