12 червня 2024

Французькі порти опинилися на межі хаосу через загрозу тривалих страйків

Французькі порти опинилися на межі хаосу через загрозу тривалих страйків
291

Великі морські порти Франції, такі як Гавр та Марсель, можуть надовго припинити роботу через очікуваний масштабний страйк, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Профспілки, які представляють докерів та інших портових працівників, схоже, збираються виконати свою погрозу та спочатку проведуть низку одноденних страйків. Крім того, вони планують численні чотиригодинні «перерви» у роботі, і лише цього достатньо, аби порушити ланцюги постачання. Однак важко уявити, що станеться, коли усе це переросте у тривалий повномасштабний страйк.

За словами представників профспілок, акції протесту заплановані на знак протесту проти окремих положень пенсійної реформи, які погіршують становище портових працівників. Зокрема, йдеться про збільшення пенсійного віку.

Перший 24-годинний страйк уже відбувся минулої п’ятниці, коли докери заблокували роботу терміналів ро-ро, а також причалів для прийому контейнеровозів та наливних суден у Гаврі. В результаті чотири комерційні судна відправилися до інших портів, а ще 18 змушені були чекати на закінчення акції протесту.

Раніше ЗМІ повідомляли про короткочасні перерви у роботі через страйки у портах Руана, Бордо та Дюнкерк. Також зупинялася робота у Нанті.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також