13 червня 2024

Dior передано під управління суду у справі про трудову експлуатацію

Dior передано під управління суду у справі про трудову експлуатацію
541

Італійська влада поставила дочірню компанію LVMH під судовий нагляд через звинувачення в трудовій експлуатації. Розслідування умов праці в італійській індустрії моди також націлені на Armani та десяток інших будинків моди. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Більше половини (50-55%) світових предметів розкоші виробляється невеликими фабриками в Італії, переважно в Тоскані або навколо Мілана. Але на практиці все дуже відрізняється від ідилічного образу, який викликає цей опис. Часто це компанії, засновані китайськими власниками, які наймають (нелегальних) мігрантів в іноді жахливих умовах, як також виявили італійські інспектори.

Філія LVMH, відповідальна за виробництво сумок Dior, нещодавно була передана під управління суду в Мілані. У чотирьох субпідрядників бренду було виявлено, що деякі працівники (дев'ять з 32 з яких не мали дійсних дозволів на проживання) повинні були спати на місці, щоб майстерні працювали 24 години на добу, включаючи ночі та святкові дні. Все це в умовах поганого здоров'я та гігієни. В результаті постачальники могли стягувати 53 євро за сумочку, продану Dior за 2 600 євро.

На початку цього року італійський суд також передав одну з дочірніх компаній Giorgio Armani під судовий нагляд. Цей захід дозволяє компаніям навести лад у своїх справах без необхідності припиняти торгівлю. Якщо компанія зможе переконливо довести, що вона відповідає вимогам, суд скасує моніторинг. Однак LVMH та Armani не постануть перед судом; Лише постачальники, про яких йде мова, будуть звинувачені в експлуатації.

Тим часом італійське розслідування триває щодо десятка інших гравців фешн-індустрії. Щоб не ставити під загрозу слідство, прізвища не називаються. Зрештою, зловживання є «не чимось спорадичним, що стосується окремих партій виробництва, а узагальненим і консолідованим методом виробництва», йдеться в документі, з яким вдалося ознайомитися агентству Reuters.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також