17 червня 2024

Китай погрожує Євросоюзу позовом до СОТ

Китай погрожує Євросоюзу позовом до СОТ
255

Уряд КНР не хоче тихо погодитися із майбутнім запровадженням у Європі високих мит на імпорт його електромобілів. Навпаки, китайці роблять крок у відповідь та попереджають ЄС, що можуть подати скаргу до Світової організації торгівлі, яка, ймовірно, закінчиться штрафними санкціями вже для самого Європейського Союзу.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

На думку китайських урядовців ЄС збирається запровадити після США каральні мита, що суперечить загальноприйнятим правилам глобальної торгівлі. «Китай залишає за собою право подати скаргу до Світової організації торгівлі та вживе всіх необхідних заходів для рішучого захисту законних прав та інтересів китайських компаній», – заявив речник Міністерства торгівлі Китаю Хе Ядун.

За його словами, мита не тільки порушать «взаємовигідне співробітництво» у сфері виробництва та продажу транспортних засобів на альтернативній енергії, але й спотворять глобальну автомобільну промисловість та пов’язані з нею ланцюги постачання. Також він назвав наміри ЄС «очевидним актом торговельного протекціонізму».

Цього тижня Єврокомісія оголосила, що запровадить мита розміром до 38,1% на імпорт китайських електромобілів, якщо не буде знайдено іншого рішення проблеми напливу дешевих машин на ринок. Європейці звинувачують Китай у тому ж таки протекціонізмі, оскільки виробники з КНР отримують значні державні субсидії, щоб їх вироби за кордоном мали якнайнижчу ціну.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також