17 червня 2024

США накрила хвиля крадіжок вантажів

США накрила хвиля крадіжок вантажів
268

У першому кварталі 2024 року продовжилася похмура тенденція: зростання у сфері логістики було затьмарене сплеском кримінальної злочинності. Зокрема, кількість крадіжок вантажів зросла на 10% у порівнянні з четвертим кварталом минулого року аж на 43% у порівнянні з першим кварталом 2023 р.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Компанія CargoNet, що працює у сфері забезпечення безпеки вантажів, зареєструвала 925 інцидентів лише за три місяці з січня по березень. Загальні збитки оцінюють у 76 млн доларів США від пошкоджень обладнання, а вартість втрачених вантажів – 282 млн доларів.

І це лише наслідки банальних крадіжок вантажів, відзначають експерти. Агенція з моніторингу вантажних перевезень Overhaul Risk Advisory Services також зафіксувала 11 випадків, коли у дорозі зникали вантажі вартістю понад 1 млн доларів. У будь-якому кварталі минулого року таких інцидентів було менше десяти.

Детальний аналіз цієї проблеми дозволив CargoNet підготувати та опублікувати звіт, у якому сказано, що нині у США продовжується «стійка тенденція», початок якої слід шукати ще у 2022 році. Зокрема, зростання кількості крадіжок на транспорті у США та Канаді протягом 2023 року становило 59%.

Найпопулярнішими для викрадачів залишаються дрібна побутова техніка, алкогольні напої та енергетики, а також деякі інші товари, що користуються високим попитом. Це можна сприймати як іронію долі, але злочинці викрадають саме те, за чим найбільше полюють покупці у супермаркетах, уточнюють представники CargoNet.

Найбільш небезпечними для перевізників штатами вважають Каліфорнію, Техас та Іллінойс.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також