18 червня 2024

Adidas розслідує інформацію про корупцію у китайському офісі

Adidas розслідує інформацію про корупцію у китайському офісі
270

Німецька Adidas AG приступила до внутрішнього розслідування у зв'язку з інформацією про масштабну корупцію в китайському підрозділі компанії. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Financial Times.

Головний офіс Adidas AG отримав анонімного листа, підписаного «співробітниками Adidas China», в якому деякі представники керівництва китайського офісу компанії звинувачуються у розкраданні коштів.

У листі наводиться низка імен, що беруть участь у розподілі маркетингового бюджету в Китаї, розмір якого, як стверджується, становить 250 млн євро на рік. Вказується також на отримання відкатів від зовнішніх постачальників послуг.

Цей лист було опубліковано в китайській соціальній мережі Xiaohongshu. Його автори не надають вагомих доказів порушень. Проте компанія Adidas AG підтвердила, що 7 червня 2024 року отримала інформацію про потенційно можливі проблеми з комплаєнсом у Китаї.

У заяві Adidas сказано, що компанія віддана дотриманню юридичних та внутрішніх правил, а також етичних стандартів на всіх ринках, де вона працює, і планує ретельно розслідувати ситуацію в Китаї спільно із зовнішнім радником.

Читайте також: Nike через суд отримала права продавати в Німеччині моделі штанів із трисмуговим логотипом

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також