18 червня 2024

У Гаазі за $1,8 млн продано права на бренди "Московська" та "Столична"

У Гаазі за $1,8 млн продано права на бренди "Московська" та "Столична"
282

У Гаазі відбувся аукціон із продажу прав на використання в країнах Бенілюксу 18 алкогольних брендів, включаючи відомі марки горілки "Московська" та "Столична". Організатором заходу виступила компанія Equilibristen Baillifs. Для участі в аукціоні потенційні покупці мали внести заставу у розмірі 250 тисяч євро, повідомляє TradeMaster.UA.

На аукціоні були присутні представники трьох компаній. Перемогу здобула компанія Spirits International, частина концерну SPI Group, зареєстрованого у Люксембурзі. Spirits International запропонувала найвищу ціну за лот — 1,6 млн євро.

У березні поточного року Верховний суд Нідерландів відхилив апеляцію з боку Росії щодо конфіскації прав на торгові марки "Столична" та "Московська". Ці марки були вилучені у федерального казенного підприємства "Союзплодоімпорт" та передані колишнім акціонерам нафтовидобувної компанії ЮКОС для використання на ринку Бенілюксу.

Екс-акціонери ЮКОСу висловили намір продати права на 18 алкогольних брендів, включаючи "Московську" та "Столичну", щоб компенсувати частину арбітражного рішення, яке зобов'язує Росію виплатити їм 50 мільярдів доларів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також