18 червня 2024

Українська залізниця побила довоєнний рекорд з перевезення контейнерів

Українська залізниця побила довоєнний рекорд з перевезення контейнерів
273

У порівнянні з минулим роком, зараз Укрзалізниця перевозить приблизно на 60% більше контейнерів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Це може видатися дивним, але не зважаючи на повномасштабну війну, пошкодження інфраструктури та інші негаразди, українські залізничники побили рекорд з контейнерних перевезень 2021 року, тобто часу ще до повномасштабного вторгнення РФ.

Загалом за перші п’ять місяців 2024 року Укрзалізниця перевезла 116 139 TEU. Це найкращий результат за останні сім років, говорять представники компанії. Навіть у 2021 році, коли спостерігалося суттєве зростання інтермодальних перевезень, середньомісячний обсяг був приблизно на 10% меншим.

Також експерти нагадують, що у довоєнний час 16% залізничних перевезень в Україні забезпечували завдяки транзиту між східними та західними сусідами. А на сьогодні це вже не актуально.

За видами вантажів, що зараз перевозять у контейнерах, лідирує зерно (39%). Далі йдуть чорні метали (15%), вичавки (7%), нафта (6%), синтетична смола (4%), цукор (3%) і хімічні речовини (2%).

Приблизно 25% контейнерних перевезень забезпечували імпорт, 61% - експорт і 14% - внутрішні доставки.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також