18 червня 2024

Парламент ухвалив закон про клуб білого бізнесу

Парламент ухвалив закон про клуб білого бізнесу
310

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому законопроєкт щодо особливостей податкового адміністрування для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства (№11084) — так званий закон про «клуб білого бізнесу». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroNews.

Про це голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив у Telegram.

Законопроєктом пропонується:

- запровадження Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, які користуватимуться низкою переваг у податковому адмініструванні під час воєнного стану;

- до Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства включатимуться юридичні особи та фізичні особи-підприємці, резиденти Дія.Сіty, які відповідатимуть низці вимог та критеріїв із урахуванням системи оподаткування (зокрема, вимоги до рівня сплати податків, вимоги до рівня нарахування заробітної плати тощо);

- платники податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, включені до переліку, отримуватимуть низку переваг.

Зокрема, до цих переваг відносяться:

- мораторій на документальні перевірки, крім деяких видів;

- скорочення строків камеральної та документальної перевірок у цілях бюджетного відшкодування;

- скорочення строків надання індивідуальних податкових консультацій;

- за платником податків закріплюється комплаєнс-менеджер, з яким платник зможе взаємодіяти зокрема із використанням засобів дистанційного зв’язку, зокрема в режимі відеоконференції.

«З відкритим переліком даних платників, а також критеріями можна буде ознайомитися на сайті ДПС», — запевнив нардеп.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також