20 червня 2024

Aldi проводить агресивну цінову політику після року зростання

Aldi проводить агресивну цінову політику після року зростання
334

Минулого року продажі Aldi Nord зросли на 7,5% завдяки міжнародній експансії. Німецький дискаунтер не фіксує великих прибутків, але це не заважає йому більше орієнтуватися на ціни. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Після багатьох років реорганізації та модернізації, які відсунули акції на другий план, дискаунтер хоче повернутися до свого основного фокусу – низьких цін. Адже інвестиції починають окупатися, а прибуток у 2023 році значно зріс, повідомляє Lebensmittel Zeitung.

У всіх країнах, де працює мережа, їй вдалося досягти позитивного EBIT – хоча частково це пов'язано з тим, що Aldi також володіє низкою своїх об'єктів нерухомості. У 2023 році мережа припинила свою збиткову діяльність у Данії, тоді як група продовжує боротися у Франції та все ще відчуває наслідки значних інвестицій на внутрішньому ринку Німеччини.

Чисті продажі зросли на 7,5% до 29 млрд євро: окрім значного розширення – мережа відкрила майже 100 супермаркетів за межами Німеччини – зростання пов'язане з високою інфляцією. Однак GfK повідомляє, що Aldi все одно перевершила ринок. Компанія також завоювала частку ринку на всіх своїх ринках. Внутрішній ринок Німеччини генерує понад 6,2 мільйона євро чистих продажів на магазин для Aldi, тоді як за кордоном цей показник залишається нижчим.

Цього року Aldi Nord планує відкрити 200 супермаркетів, у тому числі шістдесят у Польщі. Однак нові локації будуть меншими та дешевшими у встановленні: замість 1100-1200 кв. м мережа тепер прагне до магазинів площею 1000  кв.м для магазину. Дискаунтер також реорганізовує свою закупівельну організацію, щоб ще більше зосередитися на приватних торгових марках і скоротити асортимент приблизно до 1800 найменувань.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також