20 червня 2024

Чому керівники обирають коучинг як стиль керівництва?

Чому керівники обирають коучинг як стиль керівництва?
387

У непрості часи кризи та конфліктів, ефективне керівництво стає критичним для стабілізації та розвитку вашого бізнесу. Для керівників життєво необхідним стає навичка бути гнучким та адаптивним, бути готовим до непередбачуваних викликів і швидко реагувати на зміни в ситуації, залучати усю команду до вирішення тих проблем, з якими впоратися одному вже не вистачає сил та ресурсів.

Редакція  TradeMaster.ua запитала топ-коуча і ментора лідерів, співзасновницю European Academy of Leadership Coachіng Тетяну Ільєнко:

- Чому керівники обирають коучинг як стиль керівництва?

Тетяна Ільєнко назвала 4 основні причини:

 1. Розвиток співробітників:
  • Розкриття потенціалу: Коучинг допомагає виявити та розвивати приховані таланти та здібності працівників, що сприяє їх професійному зростанню.
  • Навчання на робочому місці: Коучинг дозволяє працівникам навчатися та здобувати нові навички безпосередньо на робочому місці.
 2. Покращення ефективності команди:
  • Підвищення мотивації: Коучинг стимулює внутрішню мотивацію працівників через постановку особистих і професійних цілей.
  • Залучення працівників: Коли керівники працюють як коучі, вони сприяють активнішій участі працівників у прийнятті рішень і процесах, що покращує командний дух.
 3. Створення позитивної корпоративної культури:
  • Підтримка та довіра: Коучинг сприяє розвитку атмосфери підтримки та довіри в команді, що є критично важливим для створення здорового робочого середовища, особливо під час кризових ситуацій та війни в нашій країні.
  • Відкритість до зворотного зв'язку: Практика коучингу заохочує культуру відкритого і конструктивного зворотного зв'язку високої якості.
 4. Досягнення організаційних цілей:
  • Покращення продуктивності: Коучинг допомагає керівникам краще орієнтувати свої команди на досягнення стратегічних цілей компанії.
  • Адаптивність і гнучкість: Керівники-коучі можуть ефективніше керувати змінами в організації, допомагаючи працівникам адаптуватися до нових умов і викликів.

«Тож чи не привід вже і вам та вашим керівникам засвоїти коучингові компетенції в управлінні для того, щоб створити більш ефективну, адаптивну та мотивовану команду, що сприяє досягненню високих результатів і підтриманню конкурентоспроможності організації на ринку?», — поставила риторичне питання Тетяна.

У Тренінговому Центрі TradeMaster щоквартально проходить відкритий тренінг з управління в стилі коучинг «Мегатренди 2030. Ефективний менеджмент керівника майбутнього», який за 5 років вже пройшли понад 1000 лідерів українських та міжнародних бізнесів, запрошуємо і вас!

Формат тренінгу був завжди гібридний — офлайн і онлайн одночасно. І вперше він будже проведений повністю онлайн, щоб більше керівників з різних куточків країни, могли безперешкодно до нього долучитися.

24-25 липня, онлайн-формат Zoom, з 10.00 до 18.00.

Два тренери – бізнес практики та Eхecutive-коучі міжнародної категорії PCC ICF Тетяна Ільєнко та Яна Олентир, співзасновниці European Academy of Leadership Coachіng, які є також засновницями Міжнародного Клубу Ефективних Коучів Youcoach, передадуть вам практику та досвід бізнес-коучингу в управлінні на власних кейсах, адаптованих під наш ринок і наші виклики воєнного часу!

«На цьому тренінгу ми розкриємо всю силу коучингу для керівників, команд та компаній. Дізнайтеся, як він може перетворити ваш підхід до управління та забезпечити нові перспективи для вашого бізнесу», — розповіла Тетяна Ільєнко, авторка програми.

Редакція TradeMaster.UA запитала в учасників, які пройшли цей тренінг, в чому була користь даної програми. Відповіді дають можливість ознайомитися з тренінгом очима його учасників:

Катерина Довгань, компанія «Укрнафта»:

Отримала систему та інструменти коучингу для використання в житті та бізнесі. Винесла цінну для мене ідею, що розвиток керівника та вміння ділитись з командою знаннями є рушієм змін.

Сергій Шовкалюк, компанія «Конві-Пак»:

Даний тренінг дає можливість переглянути наявні підходи до управління людьми, розуміння причин поведінки колег та надає техніки роботи та впливу на співробітників.

Тренінг дав розуміння основ «коучингу», нові ідеї для мотивації працівників. Поєднання директорського стилю управління та управління в стилі коучинг. У людини є всі необхідні ресурси і відповіді

Інна Бугай, компанія «Конві-Пак»:

Розуміння що таке «коучинг». Комунікація із співробітниками: мотивація, зворотній зв’язок, довіра, модель Grow. На мою думку даний тренінг мотивує керівника, направляє на проведення правильної роботи над собою та зі своїми підлеглими, розкриває певні навички та якості або додає їх. Сподобалось навіть більше, ніж я очікувала.

Костянтин Веселовський, «Universal Bank»

Цей тренінг — можливість взяти робочі інструменти, які можна застосовувати на практиці, що дозволяє зростити та утримати кращих працівників в екологічний спосіб. Мені сподобалась організація тренінгу: все чітко та структуровано.

Тож не зволікайте! Приєднуйтесь до тренінгу «Мегатренди 2030. Ефективний менеджмент керівника майбутнього» і отримайте необхідні знання та навички для успішного керівництва в сучасному світі! 


Деталі про тренінг 24-25 липня 2024 р.

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також