20 червня 2024

Carrefour пригрозили великим штрафом за несправедливі умови для франчайзі

Carrefour пригрозили великим штрафом за несправедливі умови для франчайзі
416

Міністерство економіки Франції стверджує, що франчайзингові контракти Carrefour є незбалансованими, і радить судам накласти штраф у розмірі 200 мільйонів євро, якщо практика не буде припинена негайно. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Ця практика полягає в тому, щоб «задушити франчайзі шляхом зловживання з позиції сили». Цими різкими словами Міністерство економіки засуджує франчайзингову модель французької мережі супермаркетів. Висновки розслідування вказують на «численні зобов'язання, які обмежують їхню свободу та комерційну автономію, які непропорційні звичайним правилам управління франшизою».

Спусковим гачком став позов, поданий незадоволеними франчайзі до суду в Ренні, скаржачись на «значний дисбаланс» у відносинах з ритейлером. Тепер міністерство порадило суду накласти штраф у розмірі 200 мільйонів євро та наказ негайно припинити незаконну практику зі штрафом у розмірі 50 000 євро за день затримки.

Carrefour заперечує звинувачення, але її акції різко впали на фондовій біржі. Адже франчайзинг є ключовою стратегічною опорою для групи.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також