24 червня 2024

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні передала 300 000 продуктових наборів родинам, які постраждали від війни, на 100 млн грн

Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні передала 300 000 продуктових наборів родинам, які постраждали від війни, на 100 млн грн
257

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» з початку війни пакує та відправляє продуктові набори потерпілим українським родинам. Адже сотні тисяч сімей, які проживають на територіях, де ведуться активні бойові дії, як ніколи, потребують харчових продуктів: регіони перебувають під постійними обстрілами, люди переховуються в укриттях, соціальна інфраструктура прифронтових міст і сіл пошкоджена, подекуди немає де і за які кошти придбати їжу.

З початку війни Фундація передала більше 300 000 пакунків з харчовими продуктами, завдяки чому приблизно 1 мільйон потерпілих українців отримали їжу, коли їм це було нагально потрібно. Сума допомоги склала 100 мільйонів гривень за весь час. Близько 200 волонтерських організацій з різних куточків України передавали продукти безпосередньо у прифронтові регіони.

Нещодавно 300-тисячний продуктовий набір отримала багатодітна мати Людмила з Херсонщини. Більше пів року родина провела в окупації. Її будинок пошкоджено ворожим снарядом. Людмила пам'ятає, як танк направив пушку на дітей, що вийшли на вулицю набрати води. Ці дні в окупації були дуже страшними. Зараз село, у якому проживає багатодітна родина, є прифронтовим: щодня вони чують гатіння і бояться, що доведеться евакуйовуватися. Одна із дочок Людмили має інвалідність, тому родині дуже складно.

«Дякуємо, що допомогли нашій родині. Іноді нам здається, що про нас усі забули. Але завдяки таким організаціям, як ваша, відчуваємо себе потрібними», говорить Людмила.

До складу набору входять продукти, які найбільш часто вживають українці: консерви, крупа, борошно, цукор, булки, олія, молоко, макарони, чай тощо. Одного набору родині з 3-4 людей може вистачити на декілька днів.

Програма існує завдяки фінансовій підтримці релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні», волонтерській допомозі McDonald's Україна та доставленню «Нова пошта».

Також Фундація Дім Рональда МакДональда облаштовує Сімейні кімнати в найбільших дитячих лікарнях України, щоб підтримати важкохворих дітей і їхні сім’ї на шляху одужання. Вони працюють у лікарнях міст Вінниця, Київ, Львів, Суми, Рівне (програма у Харкові наразі тимчасово припинена). Сімейні кімнати мають найсучасніші зручності: просторі вітальні, дитячі куточки з іграшками й книжками, кухні з побутовою технікою, у деяких кімнатах є душова та пральня, у лікарнях Рівного й Сум — окремі спальні з приватними санвузлами, родинам пропонують їжу та гарячі напої. Батьки можуть перебувати тут стільки, скільки потребуватиме лікування дитини. Проживання й користування всіма виго́дами для сімей безплатне. За весь час дії програми понад 30 тисяч родин відвідали кімнати 221 726 разів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також