25 червня 2024

Бізнесмен з Нідерландів налагодив продаж Nike та Lego на Росії

Бізнесмен з Нідерландів налагодив продаж Nike та Lego на Росії
228

Міжнародні бренди спортивного одягу, такі як Nike, припинили продажі на Росії після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну понад два роки тому. Однак це не завадило онлайн-ритейлеру footballstore.ru, що належить футбольному клубу «Зеніт», продовжити торгівлю. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashion Network.

За цим бізнесом стоїть 40-річний нідерландський громадянин Вейнанд Герінкс, який проживає в Москві. З початку війни він розвинув процвітаючий бізнес, що забезпечує російських споживачів західними товарами, виробники яких вийшли з російського ринку.

Nike та Lego повідомили Reuters, що не авторизували імпорт товарів Херінкса до Росії. Використовуючи посередників та складні маршрути доставки через Туреччину, його компанія привозить продукцію на російський ринок. Західні уряди запроваджують обмеження на продукцію, яка може використовуватися у військових цілях. Однак споживчі товари, які не підпадають під санкції, залишаються доступними для російських споживачів завдяки таким бізнесам, як у Херінкса.

Nike заявила, що не співпрацює з фірмою Херінкса і не дозволяє розповсюдження своєї продукції на Росії. Lego також зупинила свій бізнес на Росії навесні 2022 року. Економісти вказують на те, що наявність західних брендів на Росії дозволяє російському керівництву проєктувати спосіб «нормального життя» середнього класу, незважаючи на геополітичні напруження.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також