04 липня 2024

Запрошуємо на спільний вебінар Consulting for Retail і Competera Pricing Platform «Мистецтво ціноутворення: як завоювати лояльність клієнтів»!

Запрошуємо на спільний вебінар Consulting for Retail і Competera Pricing Platform «Мистецтво ціноутворення: як завоювати лояльність клієнтів»!
616

Компанії Consulting for Retail і Competera Pricing Platform раді запросити професіоналів зі сфери роздрібної торгівлі на унікальний вебінар, який відбудеться 24 липня о 18:00. 

Основна мета заходу – озброїти ритейлерів дієвими стратегіями підвищення лояльності покупців за допомогою реалізації ефективних тактик ціноутворення, враховуючи поточні виклики роздрібної торгівлі. Реєструйтеся за посиланням.

Актуальність теми

У сучасному динамічному світі ритейлерам стає дедалі складніше зберігати лояльність клієнтів, оскільки споживачі дуже чутливі до цін і швидко переключаються на конкурентів, які надають вигідніші пропозиції. Цінові війни призводять до зниження маржі, а врахування всіх факторів, що впливають на формування цін, та інтеграція ціноутворення в інші процеси роздрібної торгівлі, як от управління асортиментом, промоакції та прогнозування, залишається складним завданням. 

Інноваційна ІТ-платформа Competera Pricing Platform дає змогу ритейлерам підвищити довіру покупців, встановлюючи та підтримуючи оптимальні ціни в режимі реального часу, використовуючи можливості штучного інтелекту. 

Як показує практика, використання платформи сприяє підвищенню виторгу в середньому на 8% і збільшенню маржі в середньому на 6%, що допомагає компаніям зберігати конкурентоспроможність в умовах високої конкуренції.

Що ви отримаєте, відвідавши вебінар?

На вебінарі експерти нададуть учасникам набір дієвих стратегій і реальних прикладів для оптимізації ціноутворення, підвищення лояльності клієнтів і безперешкодної інтеграції передових рішень у сфері ціноутворення в процес цифрової трансформації.

Не пропустіть можливість поліпшити свої бізнес-процеси та отримати цінні інсайти від провідних експертів у галузі ціноутворення!

Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації

24 липня 2024 | 18:00 (СЕТ)

Мова вебінару: English

Посилання для реєстрації.

Читайте також: NOVUS обирає рішення Competera для оптимізації ціноутворення у співпраці з Consulting for Retail

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також