08 липня 2024

Кількість заблокованих податкових накладних збільшилась на 24%

Кількість заблокованих податкових накладних збільшилась на 24%
228

218 тис. податкових накладних на суму ПДВ 4 млрд грн було заблоковано у травні 24 тис. платникам. Це 15% від тих, хто подавав податкові накладні/розрахунок коригування (ПН/РК) на реєстрацію. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Про це заявила членкиня Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ніна Южаніна з посиланням на дані Державної податкової служби.

Вона підкреслила, що кількість заблокованих податкових накладних порівняно з квітнем збільшилась на 24%.

«18,9 тис. платників подали копії документів для розблокування 155 тис. ПН/РК на суму 3 млрд грн. 17 тис. платникам за результатами рішень комісій ДПС були зареєстровані зупинені раніше 138 тис. ПН/РК на суму 2,6 млрд грн», — додає нардепка.

У травні після виключення платника з переліку ризикових автоматично зареєстровано в ЄРПН зупинені 18 тис. ПН/РК (8% від заблокованих ПН/РК) від 234 платників (1 % від кількості платників, яким заблоковано ПН/РК).

«За рішенням суду у травні 722  платникам було зареєстровано 2542 ПН/РК. Слід зазначити, що 2024 року щомісяця в середньому 684 платникам за рішеннями судів відновлюють реєстрацію ПН/РК», — підсумувала Южаніна.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також