08 жовтня 2024

PepsiCo повідомляє про падіння квартальних доходів та зниження прогнозу річних продажів

PepsiCo повідомляє про падіння квартальних доходів та зниження прогнозу річних продажів
492

PepsiCo повідомила про несподіване падіння доходів у третьому кварталі та знизила прогноз щодо річного зростання продажів через обережні споживчі витрати в Північній Америці, що зменшили попит на газовані напої та снеки Frito-Lay. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Акції компанії впали приблизно на 1% на премаркеті.

Компанія очікує, що у 2024 фінансовому році органічні продажі зростуть у низькому однозначному діапазоні, тоді як раніше прогнозувалось зростання на 4%.

Генеральний директор Рамон Лагуарта зазначив, що на доходи вплинули слабкі тенденції в Північній Америці, наслідки відкликання продуктів у Quaker Foods на початку року та геополітичні напруження на деяких міжнародних ринках.

Сегмент Quaker Foods у Північній Америці показав падіння органічних доходів на 13% у цьому кварталі, після попереднього падіння на 18% у другому кварталі. Чистий дохід склав 23,32 мільярда доларів порівняно з 23,45 мільярда доларів за аналогічний період минулого року.

Аналітики LSEG прогнозували зростання доходу на 1,3% до 23,76 мільярда доларів.

Рамон Лагуарта додав: «До кінця року ми продовжимо інвестувати в комерційні ініціативи та підтримку бренду, щоб стимулювати попит. Це стане можливим завдяки ініціативам підвищення продуктивності в усій компанії».

PepsiCo також оголосила про плани придбати виробника чіпсів Siete Foods за 1,2 мільярда доларів, розширюючи свій портфель на тлі переходу споживачів до приватних торгових марок.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також