23 грудня 2024

Unilever продасть бренд Conimex компанії Paulig

Unilever продасть бренд Conimex компанії Paulig
517

Фінський виробник кави Paulig став власником бренду азіатської їжі Conimex, який компанія придбала в Unilever, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail. Таким чином Paulig спромоглася зміцнити свої позиції на ринку азіатських продуктів харчування в Бельгії та Нідерландах.

В асортимент бренду Conimex (заснований у 1932 році) входять інгредієнти для азіатських страв, крекерів, супів, соусів та спецій. У Paulig World Foods зазначили, що подібне портфоліо вписується в лінійки продуктів від компанії. Фінський виробник випускає не лише каву, а й приправи та спеції під брендом Santa Maria. Керівництво компанії розраховує, що придбання нового бренду дозволить їй розширити асортимент та залучити нових покупців.

У листопаді компанія Unilever повідомила про готовність продати бренд продажу Conimex у рамках оптимізації виробництва. У майбутньому виробник планує зосередитись на розвитку своїх тридцяти найбільших брендів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також