05 травня 2025

Чистий прибуток Starbucks скоротився вдвічі

Чистий прибуток Starbucks скоротився вдвічі
390

Американська мережа кав'ярень Starbucks опублікувала фінансові результати за другий квартал 2025 року фінансового року (завершився в березні). При виручці $8,8 млрд (+2,3% р/р) чистий прибуток скоротився на 50% — до $384 млн. Ці показники виявилися гіршими за очікування аналітиків і викликали падіння котирувань компанії майже на 10% на позабіржових торгах. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Порівняні продажі (LFL), що відбивають динаміку діючих точок, знизилися на 1%. Це вже п'ятий квартал поспіль, коли Starbucks фіксує падіння LFL-показників, незважаючи на загальне розширення мережі.

На тлі затяжного спаду компанія минулого року змінила генерального директора: пост зайняв Брайан Ніккол. У лютому 2025 року Starbucks оголосила про скорочення 1,1 тис. офісних співробітників – близько 7% адміністративного персоналу.

На бізнес компанії продовжують впливати макроекономічна нестабільність, інфляція, зростання закупівельних цін на каву та нові імпортні мита у США. Незважаючи на слабку квартальну звітність, Ніккол заявив, що «компанія вже робить кроки у правильному напрямку», і пообіцяв позитивні зміни у майбутніх періодах.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також