23 лютого 2026

Єгор Павленко про Гейміфікацію 2.0 на Food&NonFoodMaster & Big Trade-Marketing Show 2026

Єгор Павленко про Гейміфікацію 2.0 на Food&NonFoodMaster & Big Trade-Marketing Show 2026
77

26–27 березня 2026 року в Києві відбудеться XVII Виставка-конференція FoodNonFoodMaster & Big Trade-Marketing Show 2026 — ключова бізнес-подія для лідерів FMCG-ринку, ритейлу, виробництва, маркетингу та суміжних індустрій.

Це простір стратегічного діалогу, де зустрічаються понад 2000 учасників: власники та топ-менеджери торгових мереж, виробники й дистриб’ютори, логістичні та IT-компанії, маркетингові агенції й галузеві експерти.

У межах конференції очікується понад 750 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України, генеральні та комерційні директори, директори з продажу, маркетингу, закупівель, а також провідні виробники й імпортери FMCG.

Одним із спікерів конференції є Єгор Павленко, СЕО Live Animations, який виступить із презентацією «Гейміфікація 2.0. Як ігри в застосунках підвищують залученість та повторні покупки».

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також