17 сентября 2020

На честь свого 20-річчя WOG подарував місту Луцьк сучасний стадіон

На честь свого 20-річчя WOG подарував місту Луцьк сучасний стадіон
627

Минулого тижня мережі АЗК WOG виповнилося 20 років. Ювілей – це не тільки чудовий привід зібрати колектив, партнерів, друзів і влаштувати яскраве, незабутнє свято, але й хороша нагода вшанувати місто Луцьк, з якого компанія почала свою історію. Тому на честь 20-річчя WOG вирішив піднести оригінальний подарунок місту – незабаром Луцьк отримає оновлений, сучасний стадіон. А як спортивний майданчик трансформується було продемонстровано колективу під час святкування Дня народження компанії.

Потрібно відзначити, що 2020 рік вніс свої корективи, як в роботу компанії, так і в формат свята. Зважаючи на обмежувальні заходи карантину, ювілей отримав цікавий адаптивний формат – корпоратив відбувся в онлайн режимі та зміг об’єднати усіх співробітників компанії.

Компанія організувала насичену програму святкування для співробітників, яка розпочалася за два дні до урочистостей. Було проведено 3-денний святковий телеграм-марафон, в рамках якого колективам підрозділів презентували три телеграм-стікерпаки: святкові та з привітаннями й цитатами керівників компанії, які команда тепер активно використовує у робочому спілкуванні. Окрім  того, розіграно колективні та індивідуальні призи, проведено фото-конкурс,  відбулася вікторина на знання цікавих та незвичних фактів з життя компанії (наприклад, з історії про порятунок заправником WOG дитини з охопленої вогнем машини). А також продемонстровано міні-фільм про народження та розвиток WOG. Таким чином, мережа залучила до активної участі у святкуванні кожного з 7-ми тисяч співробітників.

І, звісно, учасники телеграм-марафону отримали вітання та подяку від керівників компанії. Також несподіваним і надзвичайно приємним сюрпризом для всіх стали відео-привітання від лідерів думок та публічних осіб, які є постійними клієнтами фірмових заправок та беруть участь у численних проектах і благодійних акціях компанії. Яніна Соколова, Маша Єфросініна, Анатолій Анатоліч, Джамала щиро розповіли, за що кожен з них любить WOG.

А  вже 11 вересня колективи кількох офісів з різних регіонів зібралися на незвичний урочистий корпоратив в онлайн форматі. І навіть в умовах пандемії компанії вдалося створити піднесену атмосферу з відчуттям єднання усіх присутніх. Святковий телеміст між офісами мережі в різних містах, під час якого керівництво та співробітники компанії ділилися вітаннями, побажаннями та планами, об’єднав понад 300 людей.

«Нашою метою було відсвяткувати 20-річчя компанії урочисто, весело та безпечно в умовах карантину. Вважаю, нам це вдалося. На онлайн-корпоративі ми об’єднали головний та кілька регіональних офісів за допомогою сучасних технологій, що відповідає цінностям WOG – бути першими та інноваційними, реагувати на виклики новими рішеннями. І наші онлайн-активності – фото-конкурс, вікторина, привітання зірок, фірмові стікерпаки та спілкування у телеграм-марафоні, – викликали щире захоплення та позитивні емоції колективу. А на зекономлені від повноцінного святкування кошти ми зробили подарунок місту, з якого почалася наша історія. WOG народився в невеличкому обласному центрі – місті Луцьк, яке стало для нас рідним та надзвичайно близьким. Тому на честь нашого ювілею ми вирішили подарувати місту оновлений, сучасний стадіон, реконструкція якого вже розпочалася. До речі, сюжет про стадіон та сам проект спортивного майданчику були продемонстровані як в телеграм-марафоні, так і під час телемосту», - поділилася результатами онлайн-корпоративу Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG. 

В цілому, формат святкування в умовах пандемії було вибрано безпечний та цікавий, він запам’ятається колективу як новий позитивний досвід.

Читайте також: WOG святкує 20 років. Розповідаємо про знакові події в історії компанії, що вплинули на увесь ринок

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги