29 января 2021

WOG пропонує партнерство виробникам еко-продукції

WOG пропонує партнерство виробникам еко-продукції
713

Мережа АЗК WOG в рамках еко-платформи «До природи з добром» пропонує співпрацю компаніям-виробникам непродовольчих еко-товарів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

WOG бажає розширити свій асортимент еко-товарів, тому пропонує взаємовигідне партнерство компаніям, які виготовляють непродовольчу еко-продукцію.

Компанія WOG наприкінці 2020 року запустила кілька масштабних природоохоронних проектів в рамках еко-платформи «До природи з добром», мета якої – раціоналізація використання природних ресурсів та захист екології, а також популяризація та виховання в українців принципів еко-відповідальності й турботи про навколишнє середовище.

«Для WOG турбота про навколишнє середовище – не просто частина бізнес-стратегії, це особиста відповідальність компанії. Всі ми – українці, і хочемо, щоб наші діти жили в екологічно благополучній країні. А тому, як представник великого бізнесу, WOG хоче своїм прикладом надихнути людей відповідальніше ставитися до навколишнього середовища і більш раціонально використовувати природні ресурси. Саме тому ми прагнемо запускати якомога більше проектів в даному напрямку та пропонувати нашим клієнтам якомога більше еко-товарів», - коментує куратор еко-платформи та директор з комунікацій Олена Осипчук.

WOG відкритий для будь-яких пропозицій. 

Читайте також: WOG CAFE годуватиме пасажирів авіарейсів, що затримуються

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги