14 апреля 2021

Вступили в дію нові правила торгівлі з країнами СНД

Вступили в дію нові правила торгівлі з країнами СНД
747

Нові правила експорту та імпорту між Україною та країнами Союзу незалежних держав (СНД) вступили в дію з 13 квітня 2021 року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Як йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, це пов'язано з втратою сили Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії, підписаної в 1993 році.

«Торгівля товарами буде здійснюватися в рамках чинного законодавства України та з огляду на вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги і правила», - зазначають у відомстві.

Уточнюється, що з метою обговорення умов взаємного співробітництва і узгодження двосторонніх форм ветеринарних сертифікатів Держспоживслужба протягом 2020-2021 рр. провела переговори та консультації з представниками Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану й Узбекистану.

У результаті були узгоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, ознайомитися з якими можна на офіційному вебпорталі Держспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво».

Триває робота над узгодженням форм сертифікатів на експорт до Вірменії, Узбекистану, Киргизстану. Після прийняття відповідних документів вони будуть опубліковані на вебпорталі Держспоживслужби.

Читайте також: В Україні встановлено правила ввезення продуктів як виставкових зразків

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги