25 октября 2021

Ювілейна «Долонька щастя» від МакДональдз цьогоріч зібрала рекордні 12,6 млн грн

Ювілейна «Долонька щастя» від МакДональдз цьогоріч зібрала рекордні 12,6 млн грн
1180

Ювілейна, двадцята «Долонька щастя» традиційно проходила по всій Україні – з 28 серпня по 5 жовтня. Всі зібрані кошти МакДональдз передає «Фундації Дім Рональда МакДональда» на відкриття й утримання Сімейних кімнат у найбільших державних дитячих лікарнях. Тут батьки можуть бути поруч з малечею під час лікування, доглядати та підтримувати їх. А ще - перепочити, поспілкуватися і погратися з малюком, задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні, — майже як вдома. Перебування для рідних в таких кімнатах - безкоштовне. Наразі Сімейні кімнати є у 5 дитячих лікарнях у Києві, Львові, Сумах, Харкові та Вінниці. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

У 2021 році завдяки “Долоньці щастя” благодійні внески на користь Фундації склали рекордні 12,6 млн грн, об’єднавши зусилля понад 900 тисяч українців. Цікаво, що під час акції в ресторанах трапляється багато цікавих та зворушливих історій. Так, один з відвідувачів, роблячи замовлення на МакДрайві ресторану на Святошино, придбав 700 паперових долоньок – всі, що були на той момент в ресторані. Добродій попросив розклеїти їх в закладі. Загалом, благодійні сувеніри можна було придбати у будь-якому ресторані МакДональдз. Вартість кожного перераховувалась до «Фундації Дім Рональда МакДональда».

Також долучитися до акції можна було, оплачуючи замовлення у МакДональдз платіжними картками  Mastercard®. З кожною безконтактною оплатою карткою Mastercard у смартфоні чи іншому смарт-гаджеті 1 гривня була перерахована на підтримку «Долоньки щастя». А отже, будь-яка страва, сплачена безконтактно з Mastercard, допомогала докластись до великої місії благодійної програми.

Також до благодійної ініціативи долучився і сервіс доставки Rocket - 1 гривня з кожного замовлення перераховувалась на підтримку «Долоньки щастя».

МакДональдз та «Фундація Дім Рональда МакДональда» дякують всім, хто приєднується кожного року до підтримки легендарної благодійної ініціативи. Загалом до підтримки “Долоньки щастя” цього року приєдналося багато відомих українців, cеред яких близько 30 зірок та блогерів.

Той, хто не встиг, але хоче допомогти, може зробити внесок на сайті http://rmhc.org.ua/donate/.  Підтримати Фундацію можна разово або налаштувавши щомісячний платіж. Так само на сайті можна дізнатися більше про Сімейні кімнати та ознайомитися зі звітами Фундації.

Читайте також: В Україні розпочинається благодійна акція «1 грн на добрі справи» від ТМ Ruta для БО «Фундація Дім Рональда МакДональда»

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также