28 октября 2021

Технологія мобільного комп'ютерного зору SCANDIT для вашого бізнесу

Технологія мобільного комп
1248

Технології комп'ютерного зору та штучного інтелекту – одні з найбільших трендів у сучасному світі ІТ. Можна сміливо сказати, що найближчими роками подібні рішення кардинально змінять звичні бізнес-процеси в компаніях.

Запрошуємо 17 листопада 2021р. о 12:00 на вебінар «Технологія мобільного комп'ютерного зору Scandit для вашого бізнесу», де ми познайомимо вас із технологією комп'ютерного зору Scandit. Це спільний вебінар Scandit і Suntown Ukraine, на якому ми відповімо на всі питання, покажемо готові кейси зі світової практики і допоможемо в пошуку ефективного сценарію застосування для Вашої компанії.

ЩО ТАКЕ SCANDIT?

Scandit – запатентована технологія сканування штрих-кодів та тексту, яка забезпечує високу якість та точність зчитування інформації в будь-яких умовах: при поганому освітленні, під будь-яким кутом, із пошкодженої етикетки. Засноване на технологіях доповненої реальності та машинного навчання рішення Scandit відображає інформацію в реальному часі прямо на екрані смарт-пристрою.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ SCANDIT?

Компанії, що працюють у сфері роздрібної торгівлі, транспорту та логістики, виробництва та охорони здоров'я, можуть використовувати технологію Scandit для створення та забезпечення мобільності таких додатків та робочих процесів підприємства, як мобільна точка продажу, мобільний шопінг, самообслуговування, керування складом, підтвердження доставки тощо. буд.

Мобільну платформу Scandit вже використовують такі інноваційні компанії як Sephora, Louis Vuitton, DHL, DPD, SAS.

У ХОДІ ВЕБІНАРУ ЕКСПЕРТИ В ОБЛАСТІ МОБІЛЬНОГО КОМП'ЮТЕРНОГО ЗОРУ:

  • Обговорять тренди та передумови використання мобільних пристроїв для створення нового клієнтського досвіду та цифрового робочого місця працівника;

  • Розглянуть переваги комерційних рішень у галузі мобільного комп'ютерного зору порівняно з відкритими бібліотеками та звичними апаратними рішеннями;

  • Озвучать метрики та результати оновлення процесів у реальних проектах на прикладі практичних кейсів;

  • Продемонструють приклади та дадуть відповіді на питання щодо аспектів використання технології.

СПІКЕРИ

Юліан Талл

Менеджер по роботі з партнерами - Центральна та Східна Європа Scandit

Олексій Чорний

СЕО компанії Сантаун-Україна, експерт з технології мобільного комп'ютерного зору Scandit

Забезпечує технологічну підтримку розвитку технологій мобільного комп'ютерного зору ринку України. Понад 15 років роботи в галузі рітейлу, електронної комерції та телекомунікацій у різних компаніях.

Павло Поляков

Технічний експерт з рішень Scandit

Олексій Наводило

Регіональний представник з продажу Scandit

Зареєструватися на вебінар: https://forms.gle/QRgoqtxbdaWzoQoY6  

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также