17 січня 2022

Фокстрот запустив сервіс трекінгу замовлень

Фокстрот запустив сервіс трекінгу замовлень
1148

Один із найбільших рітейлерів електронної та побутової техніки – мережа Фокстрот – запустив сервіс із відстеження замовлення в режимі реального часу в день доставки. Ця опція активна у всіх містах присутності власної кур’єрської служби, що покриває понад 30 великих міст та їхні «супутники»:  Київ,  Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Харків, Черкаси, Суми, Полтава, Тернопіль, Житомир, Вінниця та інші. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

 «Пілот» провели в межах Києва у грудні, де за три тижні здійснили понад тисячу успішних доставок. Масштабування в інших містах стартувало напередодні нового року.

– Трекінг замовлень став невід’ємною складовою сучасного ритму життя, оскільки дозволяє клієнтам планувати свій день, а нам – бути більш гнучкими та мобільними. Особливо, це актуально для тих покупців, хто обирає опцію з адресної доставки не у визначений проміжок часу, а протягом дня. Відповідно, сервіс трекінгу в службі доставки Фокстрот є ще однією конкурентною перевагою бренду та зручною опцією для клієнта,– зазначив Вадим Осинський, начальник управління ланцюга поставок компанії.

Кількість таких доставок уже перевищила дві тисячі з моменту запуску у всіх містах присутності власної логістики.

Як це працює

1. Тільки-но товар виїжджає зі складу, клієнт отримує повідомлення у Viber або смс з інформацією щодо доставки протягом дня і контактними відомостями про кур’єра.

2. За годину до доставки клієнту надходить друге повідомлення з посиланням на карту для відстеження маршруту кур’єрської служби. Точний час перераховується відповідно до ситуації на дорогах.

3. У лютому буде додана картка кур’єра з його фото та особистим рейтингом, а також  опція переходу у чат-бот.

Відзначимо, мережа Фокстрот системно працює над впровадженням нових послуг, які оптимізують бізнес-процеси та покращують клієнтський досвід, зокрема, і в напрямку логістики. У 2020 році компанія першою серед гравців ринку ПТіЕ запустила експрес-доставку товару за 2 години, а у листопаді 2021 року – до звичних способів доставки підключено два нових: день-у-день та до обраного покупцем часу. Усього доставка

Читайте також: Foxtrot.ua масштабується та запускає партнерську програму

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги