22 марта 2022

Львівський логістичний центр ПОРТ продовжує швартувати бізнеси у Львові

Львівський логістичний центр ПОРТ продовжує швартувати бізнеси у Львові
1033

У селі Пасіки-Зубрицькі біля Львова побудовано та здано в експлуатацію перші три черги масштабного логістичного центру ПОРТ. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

“Ми розуміємо, наскільки важливим наразі є економічний розвиток для нашої країни, тому уся наша команда на місці, активно працює та готова допомагати клієнтам, які перебувають у пошуку комерційних приміщень” – коментує Павло Кравець, керівник відділу продажів.

Наразі представники компанії зазначають, що більшість комерційних приміщень вже продано. Залишилося три повністю готових складських приміщення на продаж 367 м2, 386 м2та 1 703 м2.
Також є можливість взяти комерційні приміщення для оренди: склади від 354 м², торгові приміщення від 62 м².

Новий масштабний інфраструктурний об’єкт зводять біля вулиці Зелена на околиці Львова. Загальна територія хабу складає 8 га, водночас площа складських, адміністративних та торгових приміщень сягатиме 46 000 м2. Для розробки дизайнерського рішення були залучені кращі архітектори, адже забудовник, Alterra Development, вкладає багато зусиль для того, щоб будь-який новий об’єкт не просто виконував своє функціональне призначення, але й наповнював навколишній простір життям. Також складські приміщення побудовані з урахуванням усіх вимог сучасного бізнесу та з використанням матеріалів найвищої якості.

PORT - це не просто складські приміщення, тут будуть облаштовані шоу-руми, офіси, паркінг, супермаркет, аптека, банк, їдальня, кав’ярні, душові для працівників, громадський простір із озером.

Тут варто наголосити, що складський комплекс має дуже вигідне розташування - неподалік Львова і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС.

Для довідки

ТОВ «АЛЬТЕРРА-ГРУП» / Alterra Group – українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та управлінні комерційною нерухомістю «під ключ». За 6 років діяльності в портфелі компанії налічується 36 об'єктів загальною площею 137 500 м². Серед них - торгові та торгово-розважальні центри, комерційні зони у житлових комплексах, торговельні майданчики, офіси, склади та окремі приміщення.

ПОРТ / PORT – логістичний хаб у Львові, спроектований командою компанії Alterra Group. Окрім складських, виробничих, офісних і торгових приміщень, на 8,08 га є власна інфраструктура. Включно з рекреаційною зоною, супермаркетом, закладами харчування, приміщеннями для відпочинку працівників, паркомісцями для легкового та вантажного транспорту, відеонаглядом. Керуюча компанія – Alterra Group.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги