12 мая 2022

Епіцентр заявив про відбудову зруйнованих торгових центрів

Епіцентр заявив про відбудову зруйнованих торгових центрів
922

«Мережа торгових центрів «Епіцентр» обрала для себе курс економічного фронту країни. Ми обов'язково відбудуємо всі зруйновані торгові центри. А як символ національного відродження і пам'яті про захисників, висадимо алею червоної калини в Бучі», — заявили у компанії. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

У перші місяці повномасштабної війни в Україні російськими окупантами було знищено три торговельні центри «Епіцентр» — у Чернігові, Маріуполі та Бучі, загальною площею  59 157 кв м. Ще два торгових центри – в Києві та у Харкові зазнали ушкоджень.

Проте, компанія продовжує працювати там, де це безпечно для співробітників і здійснює торговельну діяльність, забезпечує необхідними товарами українців та активно допомагає ЗСУ, територіальній обороні, волонтерам.

«Іде запекла боротьба на території всієї України. З болем та сумом ми згадуємо трагічні події, які відбувалися під Києвом, у Чернігові й інших містах. Пам'ятаємо, з яким героїзмом жителі цих міст захищали свої домівки; наших співробітників, які загинули від ворожих куль... Ми не забудемо.

Проте сьогодні ми, як ніколи раніше, повинні продовжувати роботу на економічному фронті, підтримувати країну та допомагати нашим військовим, які кожного дня захищають нас на передовій. Ми обов'язково відбудуємо усі зруйновані торгові центри мережі «Епіцентр», адже ми забезпечуємо людей вкрай необхідними товарами та послугами. Віримо і працюємо для перемоги.

В пам’ять незламності нашого народу ми посадимо у місті Буча алею червоної калини – як символ національного відродження, боротьби та мужності», — заявила співзасновниця ТОВ «Епіцентр К» Галина Герега.

У компанії зазначили, що хоча станом на сьогодні торговельний центр у Бучі зруйнований, але компанія знайшла можливість забезпечення місцевих жителів необхідними товарами. «Епіцентр» запустив мобільні центри видачі замовлень, що дозволить покупцям робити покупки на сайті epicentrk.ua та отримувати їх у своєму місті.

З моменту запуску мобільні ЦВЗ виїжджали у Бучу та Ірпінь більше, ніж тридцять разів. Найближчим часом у цих містах планують відкрити стаціонарні центри видачі.

Сьогодні торгові центри «Епіцентр» та «Нова Лінія» працюють там, де можливо здійснювати торговельну діяльність і де немає прямої загрози для покупців та працівників. Оновлення роботи магазинів компанія публікує щодня на сайті.

Читайте також: В Україні працюють вже три гуманітарні хаби компанії «Епіцентр»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также