01 грудня 2022

WOG перерахує понад 7 млн грн на генератори для лікарень

WOG перерахує понад 7 млн грн на генератори для лікарень
1209

За результатами акції «Донать по-чорному», яка проходила в мережі АЗК WOG до Чорної п‘ятниці, компанія перерахує з власного прибутку 7 285 630 грн на закупівлю резервних генераторів для лікарень. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії. Це ще один важливий крок у напрямку допомоги  українським медикам, навіть в умовах енергетичного терору, безперебійно надавати допомогу та рятувати життя.

Акція «Донать по-чорному» була реалізована в межах комплексного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та мережі АЗК WOG – «Генератори світла». В цьому проєкті WOG бере на себе енергоаудит, фінансування, закупівлю, логістику та встановлення генераторів «під ключ». МОЗ визначає перелік пріоритетних лікарень для забезпечення генераторами. 

Зазвичай після Чорної пʼятниці ритейлери звітують про її результати. Та цього року WOG запропонував клієнтам переосмислити всесвітній день розпродажів і свідомо зробити вибір на користь допомоги та підтримки. Відповідно й звіт мережі виглядає по-іншому.

«Ми вдячні кожному клієнту, який долучився до ініціативи «Донать по-чорному» та приїхав на АЗК WOG, щоб заправити своє авто до повного. За кожен придбаний літр пального наша компанія задонатила з власного прибутку три гривні на закупівлю додаткових генераторів для лікарень, де медики героїчно рятують життя та здоров’я людей. Українці укотре довели, що в єдності – наша сила, й вони готові приходити на допомогу туди, де вона зараз конче потрібна», - підкреслив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.  

Нагадаємо, перший генератор, закуплений в межах проєкту «Генератори світла», вже отримала Криворізька міська лікарня №3. Наступні лікарні отримають генератори ще до кінця року.

Читайте також: «Донать по-чорному» – ініціатива WOG та МОЗ України із забезпечення генераторами лікарень

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також