05 грудня 2022

Уряд продовжив на місяць термін дії відстрочок від призову під час мобілізації

Уряд продовжив на місяць термін дії відстрочок від призову під час мобілізації
1168

Кабінет Міністрів України продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих раніше військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Відповідну зміну до постанови КМУ від 4 листопада 2022 р. № 1259 Уряд ухвалив на засіданні 2 грудня.

«Ми автоматично продовжуємо термін дії відстрочок, наданих раніше і термін яких не сплив. Рішення дозволить забезпечити умови для безперебійної роботи підприємств, критично важливих для функціонування економіки, а також тих, що виконують мобзавдання, державних установ, органів місцевого самоврядування тощо. Тобто усіх структур, за яким чинним законодавством закріплено право на бронювання», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що питання бронювання працівників – одне з тих, що найчастіше порушують представники різних сфер господарства під час зустрічей з урядовцями.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також