11 січня 2023

Українські супермаркети оголосили бойкот Bonduelle

Українські супермаркети оголосили бойкот Bonduelle
1040

Торговельні мережі Novus, Varus, АТБ та «Ашан» відмовляються від реалізації продукції французької компанії Bonduelle через підтримку нею агресії рф в Україні, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Відповідна інформація розміщена на сторінках ритейлерів у Facebook.

Раніше у мережі з'явилась інформація, що Bonduelle постачає подарункові набори російській армії.

«З відомих причин ми прибираємо з полиць Novus товари ТМ Bonduelle та Greenfield. Що ж, відмова від бренду — привід ближче познайомитись з українськими виробниками, які виготовляють якісні та смачні продукти. Наприклад, чудова альтернатива ще й за приємною ціною — товари власних торгових марок Novus та Marka Promo», — написали в Novus.

«Мережа Varus уже почала знімати з продажу продукцію Bonduelle у своїх супермаркетах. Незважаючи на спростування Bonduelle інформації щодо підтримки російської армії, компанія продовжує діяльність на ринку країни-агресора. Тож Varus припиняє реалізацію продукції Bonduelle», — уточнює мережа Varus.

«З 4 січня 2023 р. закупівля продукції цього бренду зупинена. Якщо щось на полицях ви ще можете побачити, то це допродажа залишків, які були викуплені нашою мережею», — повідомли в АТБ.

«У зв’язку з даною ситуацією компанія Auchan Ukraine прийняла рішення зняти з полиць продукцію бренду Bonduelle. На даний момент наші магазини виконують це рішення», — поінформували у мережі.

Національне агентство з питань запобігання корупції України (НАЗК) раніше закликало запровадити санкції проти французького виробника заморожених та консервованих овочів Bonduelle через скандал із гуманітарною допомогою для російської армії.

Читайте також: Bonduelle продовжить роботу на росії

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги