12 січня 2023

В'ячеслав Сауц на Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини

В
1426

10 лютого 2023 року в Києві відбудеться щорічна Міжнародна бізнес-конференція Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини. Спікер В'ячеслав Сауц презентує доповідь «Діджиталізація... На часі».

BIG TRADE-MARKETING SHOW – це must-visit подія для маркетологів України. На заході ви отримаєте високу концентрацію практичних знань, спікери провідних компаній поділяться своїми успішними кейсами та інструментами для підвищення ефективності трейд-маркетингової функції у ваших компаніях.

Лейтмотивом програми конференції BIG TRADE-MARKETING SHOW у 2023 році стали ключові та найактуальніші світові та локальні тренди у трейд-маркетингу:

Серед спікерів конференції буде В'ячеслав Сауц, директор з маркетингу мережі аптек "Подорожник". Він виступить із темою «Діджиталізація... На часі». 

За 23 роки українська група компаній "Подорожник" пройшла тернистий шлях до свого успіху і сьогодні попри війну компанія продовжує динамічно розвиватись. Найбільша мережа України за кількістю аптек. Місія нашої компанії забезпечувати українців якісними доступними ліками як на території України, так і далеко за її межами.

Читайте також: 10 лютого відбудеться конференція Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також