02 лютого 2023

Із серпня в Україні запрацює е–ТТН

Із серпня в Україні запрацює е–ТТН
1300

З 1 серпня 2023 року використання е-ТТН стане обов’язковим для всіх вантажних перевезень автомобільним транспортом.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Електронні товаро-транспортні накладні вводять для того, щоб бізнес міг відмовитись від паперових товарно-транспортних накладних на користь електронних документів.

За словами керівника проєктів у сфері цифровізації Інституту аналітики та адвокації Антона Зінченка наразі вже два провайдери ЕДО успішно пройшли тестування щодо взаємодії із системою е-ТТН. Вони зможуть повноцінно надавати послуги обміну е-ТТН, як тільки Система е-ТТН буде передана на баланс Міністерства відновлення. Тоді ж продовжиться тестування інших провайдерів. Станом на зараз до проєкту приєдналося 20 провайдерів.

Починаючи з 1 лютого 2023 року бізнес має час на поступовий перехід, тестування та адаптацію до використання е-ТТН. Для цього компанії потрібно укласти договір з одним із провайдерів ЕДО, що приєдналися до проєкту, щоб 1 серпня бути повністю готовою до цифровізації цього бізнес-процесу. З переліком провайдерів можна ознайомитися на сайті е-ТТН.

Електронні накладні мають пришвидшити й спростити логістичні процеси у сфері вантажних перевезень. У грудні 2022 року систему е–ТТН почали тестували провайдери електронного документообігу, а у січні обіцяли долучити відправників, одержувачів і перевізників вантажів.

Читайте також: Кабмін планує скасувати пільги для бізнесу та відновити перевірки

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також