02 лютого 2023

ТАД запускає автомобільні перевезення вантажів по Україні та Європі

ТАД запускає автомобільні перевезення вантажів по Україні та Європі
1334

ТАД – це лідер на ринку негабаритних перевезень та виробничо-транспортне підприємство, яке виготовляє спеціалізовані спецпричепи, щоб задовольни будь-які унікальні запити клієнтів. Інвестиції компанії в розвиток бізнесу та створення нових робочих місць за 2022 рік становили більше 4 000 000 євро, що є вагомим внеском в економічний фронт країни.

Одним із впроваджених проєктів компанією ТАД став новий вид перевезень – це перевезення стандартних вантажів тентованими напівпричіпами (автомобільні перевезення вантажів). Яким клієнти мають змогу скористатися з початку 2023 року.

На сьогодні автомобільні перевезення вантажів, як по території України, так і Європейським Союзом, найбільш затребувані. Загалом європейському ринку характерна більша частка автомобільних перевезень і Україна у зв’язку війною теж структурно наблизилась до такої моделі. Згідно з даними РНБО, обсяг автотранспортних перевезень вантажів в Україні останнє десятиліття і так демонстрував постійне зростання, а аналітики прогнозують, що у 2023 році обсяги можуть ще зрости. І це очікувано, адже щоб задовольняти потреби бізнесу й реалізовувати різні логістичні ланцюги в умовах війни, навіть авіа чи морські, необхідно насамперед доставити ці вантажі до європейських аеропортів чи морських портів.

У парку ТАД на даний момент є більше 10-ти автомобілів марки MAN стандартів EURO 6, що мають можливість курсувати по території Україні та за кордон (Західна Європа). Додатково є змога здійснювати внутрішні перевезення по території Європи, що актуально для бізнесів, у яких є труднощі із забезпеченням логістичного ланцюга за межами країни.

Машини обладнані напівпричепами типу Mega. Їхня завантажувальна висота становить 1 м, але є додаткова можливість підняття даху до 3 м у середині. Такі автомобілі можуть перевозити вантажі вагою до 25 тонн, об’ємом до 100 м куб., місткістю до 33 європалет. Крім того, доступні всі види завантажень – бокове, заднє, верхнє.

Компанія ТАД є членом АсМАП України, тому може виконувати міжнародні перевезення по ТІР-карнету. Також є дійсний договір страхування відповідальності перевізника (CMR-страхування, ТТН-страхування).

Щоб отримати всю необхідну інформацію щодо перевезення Вашого вантажу, звертайтеся до логістів за телефонами:

+380 (67) 251 30 28 – Станіслав,
+380 (67) 381 34 34 – Андрій.

E-Mail: tad@tad.ua

Сайт компанії: https://www.tad.com.ua/uk

Читайте також: Як українські компанії тримають економічний фронт: підсумки компанії ТАД за 2022 рік

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також