23 лютого 2023

Наші перемоги 2022 року: VARUS випустив тематичний стікер пак та діджитал-скіни для карток

Наші перемоги 2022 року: VARUS випустив тематичний стікер пак та діджитал-скіни для карток
1344

До річниці початку повномасштабної війни мережа VARUS випустила тематичний іронічний стікер пак та діджитал-скіни для бонусних карток в мобільному додатку мережі. Підбірка #назлобумоскалям відображає історичні події та успішні моменти в боротьбі з окупантами, які наближають нашу перемогу.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Ілюстрації для стікер паку та діджитал-скінів створені на базі проєкту «На злобу дня», який мережа запустила на початку повномасштабної війни. Ініціатива покликана висвітлювати актуальні новини та події війни у власній візуальній інтерпретації, подекуди наповнюючи їх іронією та сарказмом. Проєкт, який VARUS реалізовує в партнерстві з ілюстраторкою Анастасією Яворською, має на меті доповнити стрічку новин гумором та викликати в цей непростий час гарні й позитивні емоції у читачів.

“Під час війни кожен чим може допомагає Україні, наближаючи нашу перемогу. Щодня мережа VARUS дбає про безперебійні поставки товарів у магазини, щоб клієнти не відчули жодного дискомфорту, а ще ми підтримуємо українців емоційно, даруючи гарний настрій”, - розповідає директорка з маркетингу мережі Varus Ольга Румянцева.

До підбірки #назлобумоскалям увійшли 5 тематичних ілюстрацій із нашими  перемогами 2022 року, а саме:

- гурт Kalush Orchestra, який приніс перемогу Україні на пісенному конкурсі Євробачення-2022;

- кавун, який є символом визволення Херсону;

- леопард, який відображає заповзяту та терплячу роботу із партнерами щодо надання Україні важкої техніки, зокрема, танків Leopard;

- Борис Джонсонюк, який відомий своєю прихильністю до нашого народу. Він доклав великих зусиль, щоб привернути більше уваги лідерів інших країн до питання війни в Україні;

- Єднання. Сьогодні сміливо можна стверджувати, що повномасштабне вторгнення показало справжню єдність нашого народу. Так, ми можемо виясняти стосунки всередині країни. Проте, перед загрозою ззовні українці перетворюються на один потужний механізм спротиву та боротьби. У 2022-му ми вразили весь світ неймовірною мужністю, силою та єдністю.

“Уже рік ми створюємо гарний настрій та підтримуємо наших клієнтів. Так, серед продуктів власних торгових марок з’явились хліб «Джавелін», бублик «Байрактар», салат «Смерть ворогам!» та інші страви з патріотичними назвами. Ми наповнили свої сторінки у соціальних мережах гумористичними зображеннями «На злобу дня», щоб попри всі труднощі викликати позитивні емоції. А сьогодні ми випустили іронічний стікер пак та діджитал-скіни для карток, щоб кожен міг згадати, скільки ми вже здобули перемог, та ще більше укріпити свою віру у велику перемогу!», - говорить директорка з маркетингу мережі Varus Ольга Румянцева.

Завантажити стікер пак можна за посиланням https://t.me/addstickers/varus_ua

Також кожен користувач  мобільного додатку VARUS може обрати та встановити на свою картку в застосунку одне із шести запропонованих зображень.

Читайте також: VARUS розширив солодку лінійку ВТМ Varto

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги