13 березня 2023

VARUS оголошує голосування за дизайн пакування для ТМ Varto

VARUS оголошує голосування за дизайн пакування для ТМ Varto
1278

Мережа VARUS повідомляє про завершення прийому робіт для Всеукраїнського конкурсу «Народний продукт» та оголошує старт голосування. Нагадаємо, що VARUS шукає таланти і проводить конкурс дизайнерів. Долучитись до голосування за кращу роботу може кожен.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Загалом, на конкурс було подано 196 робіт від 113 учасників. Серед авторів – молоді таланти та вже відомі дизайн-студії. Кожен учасник виявив бажання стати дотичним до творення історії разом із VARUS.

Голосування за краще оформлення пакування для ультрапастеризованого молока ВТМ Varto розпочнеться 13 березня та триватиме до 20 березня 2023 року (включно). Кожен охочий може долучитися до вибору дизайну на сайті конкурсу, віддавши свій голос за кращу роботу.

У разі однакової кількості голосів за декілька робіт, буде оголошено другий тур голосування, який відбудеться з 21 по 22 березня. Переможця буде оголошено 23 березня. Автор, чий дизайн визнають найкращим, отримає грошову винагороду у розмірі 50 000 грн*.

Робота переможця стане основою дизайну одного з продуктів власної торгової марки Varto. За допомогою патріотичних дизайнів від талановитих творців мережа VARUS хоче надати клієнтам можливість обирати, який саме вигляд продукту їм до душі.

Нагадаємо, що учасники конкурсу розробили новий дизайн для ультрапастеризованого молока ВТМ Varto жирністю 2,5% у ПЕТ пакеті об’ємом 1 л. Цікаво, що продукт у пакуванні з новим дизайном з’явиться у продажу в магазинах мережі VARUS вже у червні 2023 року.

«Ми отримали велику кількість чудових робіт. Кожна з них заслуговує на увагу. Це вчергове доводить креативність та талановитість українців. І тепер ми запрошуємо всіх охочих долучитись до вибору оформлення пакування для молока ВТМ Varto, проголосувавши за кращу конкурсну роботу», – говорить Ганна Бурцева керівниця відділу розробки ВТМ мережі VARUS.

Читайте також: Помідор став помідоркою: VARUS вводить у назви продуктів фемінітиви

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також