03 квітня 2023

Новий супермаркет «Наш Край» відкрився у Миколаївській області

Новий супермаркет «Наш Край» відкрився у Миколаївській області
990

В кінці березня відкрився новий супермаркет мережі “Наш Край”. Він розташований у селі Кінецьпіль Миколаївської області. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Відтепер жителі Миколаївщини мають змогу купувати якісні та свіжі товари у новому торговому закладі. Площа магазину «Наш Край» у Кінецьполі - 200 кв.метри. Для зручності гостей  та швидкого обслуговування працює дві каси.

В магазині представлені різні відділи, в тому числі свіжого м’яса. Також можна придбати випічку власного виробництва. Усі охочі мають змогу перекусити, сендвічами, чи паніні та випити кави у зоні Food to Go.

До речі, магазин планували відкрити ще у 2022 році, однак завадили активні бойові дії спричинені російською агресією. Тож попри те, що Миколаївщина не найбезпечніший регіон, новий супермаркет розпочав роботу 30 березня 2023.

У мережі «Наш Край» зазначають, що нові торгові заклади важливі для забезпечення українців у всіх регіонах якісними та свіжими продуктами. Тому вдячні, що партнер-франчайзі попри усі ризики розпочав роботу. Бо це не лише супермаркет – це створені нові робочі місця, податки до бюджету та допомога та розвиток місцевої економіки та підвищити якість життя наших гостей.

Читайте також: Розподільчий центр мереж SPAR та «Наш Край» став частиною найтривалішого у світі перфоменсу

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги