06 квітня 2023

Київстар посилює партнерство із Fortinet, аби допомагати клієнтам протидіяти кіберзагрозам

Київстар посилює партнерство із Fortinet, аби допомагати клієнтам протидіяти кіберзагрозам
1369

У відповідь на збільшення кількості кібератак національний мобільний оператор Київстар пропонуватиме українським компаніям і державним організаціям найбільш сучасні рішення для кіберзахисту.

Повномасштабне вторгнення рф в Україну суттєво позначилося на кількості кібератак, яких упродовж 2022- початку 2023 рр зазнавали ресурси органів державної влади, державні й приватні підприємства критичної інфраструктури, медіа, компанії фінансового сектору тощо. Лише в Київстар за рік повномасштабної війни співробітниками департаменту кібербезпеки було успішно заблоковано більше 450 DDoS-атак на мережу та понад 13 000 фішингових атак.

Тому, з огляду на важливість посилення інформаційної безпеки, Київстар не лише дбає про захист власного периметру, аби забезпечити стабільність і безперервність надання телеком-послуг, а й постійно розширює перелік рішень з кіберзахисту для своїх бізнес-клієнтів. Поглиблення співпраці з Fortinet – одним із провідних світових розробників в цьому напрямку – дозволить мобільному оператору надавати бізнесу і державним організаціям широкий спектр актуальних кібербезпекових рішень на основі хмарних технологій. Завдяки ним можна буде збільшувати відмовостійкість ІТ-сервісів, а також забезпечувати високий рівень захисту хмарної і наземної IT-інфраструктури організацій.

Рішення від Fortinet будуть доступні в різних варіантах - від фізичного обладнання до спеціалізованих віртуальних машин. Зокрема, користуватися ними можна буде на підписних умовах, що значно знижуватиме фінансове навантаження на підприємства і дозволить оптимізувати витрати.

Нагадаємо, що з 2021 року бізнес-клієнтам Київстар уже доступний сервіс AntiDDoS для  захисту від DDoS-атак (рішення на основі FortiDDoS від Fortinet). Окрім того,  компанія пропонує комплексний захист від кіберзагроз, до якого також увійшли рішення від Fortinet. Їх можна використовувати як комплексом, так і окремими сервісами та поєднувати з рішеннями, які вже встановлені у клієнтів.

Підібрати оптимальне рішення для кіберзахисту конкретної компанії допоможуть експерти Київстар. Отримати більше інформації та замовити консультацію можна на офіційному сайті.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також