19 жовтня 2023

Українські молокопродукти заходять на ринок ще однієї країни Європи

Українські молокопродукти заходять на ринок ще однієї країни Європи
1904

Уповноважені органи України та Республіки Албанія погодили форму міжнародного ветеринарного сертифіката на постачання термічно оброблених молочних продуктів, призначених для споживання людиною, до Республіки Албанія. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

Відповідна форма міжнародного сертифіката оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в рубриці «Міжнародне співробітництво» в розділі «Ветеринарія та безпечність» у підрозділі «Сертифікати на експорт з України».

«Першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку на проведення позапланових заходів ветеринарного контролю відповідно до вимог країни призначення до головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві, а також до міжрегіональних головних управлінь Держпродспоживслужби на державному кордоні за місцем розташування», — говориться у повідомленні відомства.

На сьогодні вже погоджено ветеринарні сертифікти для експорту в Албанію трьох груп товарів, а саме: м’яса птиці, м’ясних напівфабрикатів та термічно оброблених молочних продуктів, призначених для споживання людиною.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також