Окупанти завдали $1,5 млн шкоди садовому господарству на Харківщині

Співробітники «Харківської фруктової компанії» відновлюють унікальний яблуневий сад, який ледь не знищили російські окупанти. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.
Подробиці розповів співвласник і директор компанії Сергій Лебедєв виданню kh-news.net.
За його словами, від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сад площею 60 га, розташований у селі Коробочкине (Чугуївський район), опинився в зоні бойових дій. Підприємство вимушено призупинило свою роботу — доглядати за плодовими деревами було неможливо з перших днів агресії. На територію кілька разів заїжджали російські військові. Вони розгромили високотехнологічне фруктове сховище. Під час чергового обстрілу в приміщенні сталася пожежа. Крім того, постраждала техніка компанії.
«За два роки сад практично перестав плодоносити, частина яблунь виявилася пошкодженою, їх необхідно замінити новими деревами. Сума збитків, завданих окупантами, склала майже $1,5 млн», — розповів очільник компанії.
Наразі працівники поступово приводять сад до ладу, відновлено приблизно 20% площі. Але для повного відновлення виробництва потрібно, як мінімум, ще 2 роки.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: > Новости Украины
Теги: новини економіки, агропромисловість україни, війна в україні
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар