22 листопада 2023

Чорненька п’ятничка у VARUS: кожен п’ятий товар — у подарунок

Чорненька п’ятничка у VARUS: кожен п’ятий товар — у подарунок
1016

Мережа супермаркетів VARUS цього року вирішила здивувати клієнтів безпрецедентною акцією. Протягом двох днів — 23 та 24 листопада — кожен (!) п’ятий товар у чеку буде в подарунок. Саме так — ніяких додаткових умов, обмежень за кількістю, вартістю та типом товарів.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Наповнюйте кошик у супермаркеті або формуйте онлайн-замовлення на VARUS.UA — скільки б та яких позицій ви не обрали, кожна п’ята з них буде в подарунок.

У період чорноп’ятничної лихоманки на клієнтів мережі також очікують й інші вигідні пропозиції. Так, 24 листопада частину товарів у VARUS можна буде придбати зі знижкою у 50%. Більше деталей про всі акції можна переглянути в офіційних правилах або на сайті varus.ua.

“Цієї Чорної п’ятниці ми вирішили відійти від стандартних пропозицій з великими знижками та обмеженим переліком акційних товарів. Натомість пропонуємо абсолютно новий формат вигідних покупок — отримувати кожен п’ятий товар у чеку в подарунок”, — розповідає Анна Луганська, директорка з маркетингу мережі VARUS.

Чорна п’ятниця — довгоочікуваний день, а частіше період, коли можна суттєво заощадити та придбати безліч товарів зі знижками. Тож не зволікайте, а бігом до VARUS на шалені закупи, де кожен п’ятий товар у чеку буде у подарунок. Це чудова можливість вигідно закупитись на тиждень, оновити свої запаси продуктів та побутової хімії, а ще — почати готуватись до Різдвяних свят.

Читайте також: Ukraine Forrest Challenge: VARUS запрошує на фінал змагання з позашляхового спорту

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також