25 грудня 2023

«Сільпо» у стилі біржі: відкрився перший супермаркет мережі у Вишневому

«Сільпо» у стилі біржі: відкрився перший супермаркет мережі у Вишневому
377

У Вишневому, Київської області, 24 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо» на вулиці Європейська, 30. Це перший «Сільпо» у цьому місті, торговельна площа становить 1483 кв.м, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Команда «Сільпо» присвятила стиль супермаркету біржі. Купувати чи продавати? Бик чи ведмідь? Натхнені атмосферою світу, де панує шалена енергетика та свої закони, «Сільпо» поєднало в оформленні магазину дві епохи розвитку біржових торгів, починаючи з галасливої паперової до цифрової з комп'ютерами та криптовалютами. Колони в магазині оформлені у вигляді хмарочосів із трейдерськими плакатами, а шлях до товарів покупцям вкажуть навігаційні стрілки з назвами вулиць.

Над островом кулінарії розміщено «серце біржі» – цифрове табло, на якому транслюються зашифровані котирування наших торгових марок. Тут завжди легко знайти свіжі рибку та мʼясо, а також готові страви у відділі кулінарії.

А пульс біржі виконаний у вигляді «свічкового» графіку. Ілюстрації на шпалерах розповідають про насичене життя трейдерів, а в зоні алкогольного відділу можна роздивитися старі фотографії брокерів і торгів. Саме тоді вся інформація фіксувалась трейдерами на папірцях. Під кінець дня цих записок було так багато, що в торговому залі утворювалось ціле паперове торнадо – його покупці можуть бачити в зоні найсоковитіших овочів і фруктів. Також у магазині не забули про символи біржевих торгів – ведмедя та бика. Їхні тотеми спостерігають за тим, щоб кожен покупець знайшов для себе найкращі пропозиції.

Читайте також: Покупці «Сільпо» встановили співочий рекорд України з наймасовішого запису «Щедрика»

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також