28 грудня 2023

NEPOBORNA: рік на полицях України та світу

NEPOBORNA: рік на полицях України та світу
460

Не було ще жодного російського удару по економіці, на який би українці не змогли відповісти. Українці винахідливо долають виклики попри повномасштабне вторгнення РФ на наші землі. Під час кризи засновують та розвивають бізнеси, створюють нові можливості росту економіки та непоборно тримаються. Росіяни ламають енергетику – люди ставлять генератори, ворог знищує  міста – всією країною збираємо гроші на армію та знищуємо окупантів. 

В такій атмосфері колективної соціальної відповідальності народжуються і нові українські бренди. Один із них – NEPOBORNA – бренд української горілки, який народився під час блекаутів. А сьогодні - він відзначає перший рік на полицях в Україні та світі.

Минулого року відома компанія-імпортер REGNO презентувала світу новий власний продукт — преміальну горілку, який вона створила спільно з Ігорем Назаровим, “хрещеним батьком” українського алкогольного ринку. Без зв'язку, світла, під звук повітряних тривог - так починалась історія бренду NEPOBORNA. Тепер горілчаний ринок України може похвалитися молодим брендом преміальної горілки NEPOBORNA, який задає високу планку якості у своїй країні та проводить експансію на іноземні ринки. Він народився під час повномасштабної війни, натхненний подвигами відчайдушних українських прикордонників з острова Зміїний. Маркетинг і розлив в умовах блекаутів - ще той челендж. Але хто не ризикує, той…той не створює якісну українську горілку!
За рік свого існування ця горілка вже встигла наробити шуму у ЗМІ, соцмережах, кілька разів зникала з полиць українських супермаркетів через підвищений попит та дісталася до кабінетів в урядовому кварталі. 

Бренд, що націлений допомагати

Одна з основних цінностей NEPOBORNA - благодійність. Молодий горілчаний бренд уже передав понад 860 000 гривень на відновлення пекарень, театру, ферми, шкіл, будинків та інших потреб по всій Україні. Зокрема, він долучився до відбудови непоборної Херсонщини, яка пережила окупацію. Ворог зруйнував майже всю інфраструктуру в багатьох селах. У межах своєї благодійної місії бренд NEPOBORNA виділив 110 тисяч гривень на відбудову об’єктів у селі Борозенське – місцевій школі, дитячому садочку, бібліотеці та будинку культури. 

Особливої підтримки потребують українські фермери, які змушені в пекельних умовах працювати, годувати Україну та увесь світ. Наприклад, ферма "Пані Юпітер", що біля російського кордону на Харківщині, продовжувала працювати, не дивлячись на безперервні обстріли, відсутність зв'язку, електроенергії та тимчасову окупацію. Щоб це господарство могло відновитись та розвиватись – бренд NEPOBORNA перерахував їм 100 000 гривень. Під час блекаутів постраждало і багато  маленьких соціальних та волонтерських підприємств. NEPOBORNA знайшла кошти, щоб допомогти волонтерській пекарні у Дніпрі та підтримати булочну в Дружківці, що на Донеччині. 

Нещодавно ​​NEPOBORNA профінансувала відбудову 23 будинків у с. Залиман, Савинської ОТГ, Ізюмського району Харківської області. Село Залиман зазнало масштабних руйнувань внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Протягом тривалого часу мешканці були вимушені проживати у підвалах та сараях, бо їхні домівки були вщент зруйновані.

Завдяки допомозі від NEPOBORNA ситуацію вдалося змінити: було закуплено будівельні матеріали, оплачено роботи будівельників та логістику. На першому етапі робіт у 18 будинках відновили дахи, адже вони найбільше постраждали від обстрілів. А в трьох з них повністю замінили вікна, щоб забезпечити комфорт та безпеку. Тепер родини зможуть повернутись до своїх домівок. Саме зараз триває відновлення ще 5 будинків.

Допомога армії, людям та маленькому бізнесу вже стало невід'ємною частиною кожного свідомого бізнесу. Підтримка й добрі справи - must have. Це – наше підґрунтя для подальшої боротьби.

Експорт

NEPOBORNA вже має своїх поціновувачів у світі. Пляшку з впізнаваним дизайном вже можна знайти на полицях магазинів Італії та Грузії. На черзі - США, Велика Британія, НІмеччина, Скандинавія.

 

“Ми мали на меті насамперед створити якісний продукт, народжений у спротиві під обстрілами, що буде гідно представляти Україну на міжнародній арені добірного міцного алкоголю”, - каже Ігор Назаров, директор з розвитку бренду.  Додає, що у  планах вивести на світовий рівень не російську «водку», а саме горілку, як наш національний продукт з аналогією, як Cognac з Франції, Tequila з Мексики або Porto з Португалії. 

Популярність українських брендів горілки та бренду України зростатиме на тлі глобальної підтримки в протидії військовій агресії росії. Споживачі іншого імпортного алкоголю будуть обирати український, щоб продемонструвати підтримку. Деякі ритейлери направляють частину коштів, виручених від продажу українського алкоголю, на гуманітарну допомогу постраждалим від війни.

Нагороди 

Численні нагороди та медалі – відзнака, яка засвідчує бездоганну якість продукту. “Нашою метою було створити напій, який перевершить українські та світові стандарти й норми. Завдяки ретельному пошуку та відбору унікальних спиртів, вдалося створити характерну та впізнавану горілку. Над рецептурою NEPOBORNA працював Іван Бачурін, президент Асоціації Сомельє України. 3 11 варіацій горілки він і ще 50 сомельє та барменів обрали найкращу. Також у виробництві ми використовуємо спирт «Люкс», до якого існують жорсткі вимоги і який є втричі кращим за нормативи. І якщо першого разу результати конкурсу стали для нас приємною несподіванкою, то зараз – ми абсолютно впевнені, що NEPOBORNA варта всіх найпрестижніших нагород в Україні й за кордоном. Тож ми робимо все можливе, щоб створювати якісний український продукт і гідно представити його на світовому ринку”, - каже Ігор Назаров, директор з розвитку бренду.

Gold 

(Український Міжнародний Дегустаційний Конкурс "Favorite Food&Drinks")

Double Gold

(«Distillation Crown 2223» (CROWN ПЕРЕГОНУ 2023))

Double Gold

(Ukrainian professional tasting competition «Craft Alcohol Through History/Крафт Алкоголь крізь історію» (CROWN ПЕРЕГОНУ — 2023)) 

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також