07 лютого 2024

EuroCIS 2024: Цифровізація наскрізних операцій у роздрібній торгівлі за допомогою інноваційних рішень!

EuroCIS 2024: Цифровізація наскрізних операцій у роздрібній торгівлі за допомогою інноваційних рішень!
482

Компанія Consulting for Retail, що входить до міжнародної групи Atriny, представить на виставці EuroCIS 2024 портфель передових рішень для наскрізного планування операцій роздрібної торгівлі!  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Оптимальний асортимент – це не просто різноманітність товарів на полиці. Це довгий і складний ланцюг процесів, спрямованих на аналіз поведінки покупців, отримання інсайтів про поведінку продажів, точну оцінку майбутнього попиту і мистецтво вибору потрібних товарів у потрібному місці.

Сьогодні існують спеціалізовані рішення, які допомагають ритейлерам успішно впоратися з цим завданням, аналізуючи величезні обсяги даних із чеків та карт лояльності, а також ефективно управляти інвестиціями в запаси та витратами по всьому ланцюгу поставок.

Ми хочемо, щоб ритейлери краще розуміли ці технології й могли використовувати їх для підвищення ефективності свого бізнесу. У зв'язку з чим ми раді представити їх на виставці EuroCIS 2024, яка пройде в Дюссельдорфі з 27 по 29 лютого 2024 року. 

У рамках виставки ми представимо рішення на базі штучного інтелекту для:

- Оптимізації асортименту

- Управління простором

- Планування цін

- Управління промоакціями

- Управління магазином

- Прогнозування попиту та поповнення запасів

Наші експерти з радістю поділяться своїм досвідом і розкажуть, як подібні рішення можуть допомогти вашому бізнесу в реальних умовах.

«Ми прагнемо бути не тільки постачальником технологій, а й надійним партнером для ритейлерів, допомагаючи їм успішно адаптувати різні ІТ-технології для здійснення цифрової трансформації в умовах швидко мінливого ринку», – говорить Павло Щербаков, засновник C4R та Atriny Group. «Пропоновані нами рішення базуються на передових технологіях, включаючи машинне навчання, а також на найкращих міжнародних практиках. Завдяки цьому ритейлери можуть ухвалювати рішення на основі даних, оптимізувати операції та скорочувати витрати».

Приєднуйтесь до нас на виставці Eurocis 2024, щоб відкрити для себе нові можливості для поліпшення роботи вашого бізнесу!

Чекаємо на вас: Hall 10 Stand G 52.

Довідка:

Consulting for Retail – міжнародна консалтингова компанія, що входить до складу холдингу Atriny Group. Основні напрямки діяльності послуги консалтингу та аудиту, розробка власних рішень і впровадження рішень партнерів Enterprise-рівня для автоматизації бізнес-процесів ритейлу, логістики, дистрибуції та виробництва. Команда реалізувала понад 240 проєктів в Україні, країнах Європи та СНД.

EuroCIS – провідна виставка технологій роздрібної торгівлі в Європі. Об'єднує професіоналів з різних галузей, включно зі сферами ритейлу, ІТ-технологій та безпеки, фінансового та банківського сектору, для обміну досвідом, обговорення «найгарячіших» тем ритейлу та знайомства з найновішими технологіями, рішеннями та стартапами.

Читайте також: NOVUS обирає рішення Competera для оптимізації ціноутворення у співпраці з Consulting for Retail

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також