13 лютого 2024

«БРСМ-Нафта» провела найефективнішу trade-маркетингову кампанію 2023 року

«БРСМ-Нафта» провела найефективнішу trade-маркетингову кампанію 2023 року
824

2 лютого 2024 року в рамках щорічної бізнес-конференції Big Trade-Marketing Show: New Reality – New Possibilities відбулося нагородження переможців Національної премії Big Trade-Marketing Award-2024.

Премія в галузі TRADE маркетингу присуджується за визначні та успішні маркетингові стратегії, які були реалізовані в 2022-2023 рр.

Місія премії полягає в просуванні та визнанні креативних трейд-маркетингових стратегій та їхніх авторів, стимулюючи інноваційні підходи та покращувати стандарти у цій сфері для сприяння загального розвитку маркетингової індустрії.

Журі визначило домінантів серед роздрібних мереж, виробників, дистриб’юторів, маркетингових агенцій на підставі презентацій трейд-маркетингових кейсів з якісними та кількісними показниками: залучення нових клієнтів, підвищення лояльністі, підвищення впізнаваністі бренду, зміна сприйняття бренду або поєднання кожного з цих способів за допомогою ефективного креативу, задля досягнення бажаних цілей тощо.

У номінації «Найефективніша trade-маркетингова кампанія» перемогу здобула «БРСМ-Нафта».

Протягом останніх трьох років команда мережі магазинів "БРСМ- Нафта" ("Goodmarket") змогла сформувати повноцінну мережу маркетів, яка може задовольнити мабуть любу потребу покупця. В магазинах на АЗК «БРСМ- Нафта» не лише представлений широкий асортимент якісних товарів, але й регулярно проводяться цікаві цінові акції та інші TRADE- маркетингові заходи, які спрямовані на залучення додаткових покупців. 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також