15 лютого 2024

Мережа ОККО передала для потреб ЗСУ тягачі й паливні цистерни

Мережа ОККО передала для потреб ЗСУ тягачі й паливні цистерни
378

Від початку повномасштабного вторгнення мережа ОККО передала для потреб ЗСУ 8 автотягачів, 7 напівпричепів-паливоцистерн та 2 напівпричепи-авіазаправники. Завдяки цій техніці захисники можуть краще налагодити логістику забезпечення нафтопродуктами. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Перед кожною передачею наші фахівці проводять огляд транспортної одиниці, її ремонт при необхідності, заміну шин та інших необхідних компонентів. Вартість таких підготовчих робіт може сягати від 10 000 USD, залежно від складності й комплектування. Воїни отримують машини повністю на ходу, готові з перших днів до виконання завдань», – коментує керівник відділу транспортного забезпечення мережі ОККО Андрій Мануляк.

Остання така передача відбулася на початку лютого, коли автоцистерну марки Everlast з об'ємом 35 кубометрів отримав від ОККО 228 окремий батальйон логістики ЗСУ. За словами командира підрозділу, така великотоннажна цистерна може закривати потребу в пальному одного танкового батальйону і здатна замінити кілька малих паливовозів.

Читайте також: Мережа ОККО передала для потреб ЗСУ тягачі й паливні цистерни

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також