19 лютого 2024

Enzym Group провела найкращу trade-маркетингову кампанію з мінімальним бюджетом у 2023 році

Enzym Group провела найкращу trade-маркетингову кампанію з мінімальним бюджетом у 2023 році
321

2 лютого 2024 року в рамках щорічної бізнес-конференції Big Trade-Marketing Show: New Reality – New Possibilities відбулося нагородження переможців Національної премії Big Trade-Marketing Award-2024.

Премія в галузі TRADE маркетингу присуджується за визначні та успішні маркетингові стратегії, які були реалізовані в 2022-2023 рр.

Місія премії полягає в просуванні та визнанні креативних трейд-маркетингових стратегій та їхніх авторів, стимулюючи інноваційні підходи та покращувати стандарти у цій сфері для сприяння загального розвитку маркетингової індустрії.

Журі визначило номінантів серед роздрібних мереж, виробників, дистриб’юторів, маркетингових агенцій на підставі презентацій трейд-маркетингових кейсів з якісними та кількісними показниками: залучення нових клієнтів, підвищення лояльністі, підвищення впізнаваністі бренду, зміна сприйняття бренду або поєднання кожного з цих способів за допомогою ефективного креативу, задля досягнення бажаних цілей тощо.

У номінації «Найкраща trade-маркетингова кампанія 2023 року з мінімальним бюджетом» перемогу здобула Enzym Group.

"Для ТМ Flakes у 2023 році провели дегустації продукту на підтримку заходу в національні та регіональні мережі. З мінімальним бюджетом, який потратили на проведення дегустацій, нам вдалося збільшити продажі у ТТ, де проводили активності, на 34%. Також після проведених дегустацій відбулося збільшення продаж у online (ріст у 35%) з тривалим залишковим ефектом від активності. Чому саме дегустації спрацювали так ефективно? Тому що Flakes – це новий продукт для споживача. В Україні категорія неактивних дріжджових пластівців – несформована. Таке знайомство дало споживачам розуміння продукту: відчути органолептичні характеристики, більше дізнатися про користь Flakes як суперфуду", - прокоментували нагороду в компанії.

 
 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також