27 лютого 2024

1,5 мільярда гривень від ОККО – на підтримку ЗСУ та гуманітарні потреби

1,5 мільярда гривень від ОККО – на підтримку ЗСУ та гуманітарні потреби
304

Від початку повномасштабної війни мережа ОККО перерахувала 1,5 мільярда гривень на підтримку ЗСУ та гуманітарні потреби. Забезпечення захисників України зброєю і розвідтехнікою є фокусним напрямком для компанії, тож на це спрямовується основна частина коштів.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У співпраці з фондом «Повернись живим» компанія запустила вже третю хвилю ініціативи «ОКО ЗА ОКО». За підсумками першої хвилі було закуплено 25 розвідкомплексів для ЗСУ за 350 млн грн, під час другої – акумульовано 400 млн грн на зброю для ТрО, відвантаження якої триває - 200 крупнокаліберних кулеметів, 156 мінометів та 50 гранатометів уже працюють на фронті. Третя хвиля «ОКО ЗА ОКО», що стартувала у лютому 2024-го, має на меті придбання 10 бойових комплексів техніки і зброї Пульстронів для десантно-штурмових військ. А це понад 4500 одиниць техніки загальною вартістю 500 млн грн. Нагадаємо, в рамках всіх кампаній мережа перераховує по 1 гривні з кожного проданого літра пального марки Pulls на зброю.

Крім основного напрямку - допомоги ЗСУ, компанія підтримала та реалізувала інші ініціативи. Відбудувала школи на деокупованій Київщині, забезпечила пальним працівників ДСНС (у тому числі після підриву Каховської ГЕС для ліквідації наслідків), придбала реанімобілі для прифронтових регіонів, запустила разом із сервісом Uklon інклюзивний клас авто у Львові та інші.

Згідно з рейтингом, укладеним виданням NV Бізнес, ОККО входить у топ-10 українських бізнесів, які найбільше допомагають ЗСУ й державі в період повномасштабної війни. А серед компаній паливного ритейлу ОККО є абсолютним лідером за цим показником.

Читайте також: Мережа ОККО передала для потреб ЗСУ тягачі й паливні цистерни

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також